Автолюбители, обратите внимание:

    Новость автоюриста:
    Автомобильная пробка растянулась на километры Как сказал УНИАН начальник Отдела организации дорожного движения УГАИ в Херсонской области Игорь Кононенко, на создание затора во многом повлияло несоблюдение Правил дорожного движения со стороны водителей, которые хотели ускорить проезд сложного участка, несмотря на предупредительные знаки и присутствие сотрудников ГАИ.


Инфометры:

    Пробки в Киеве Цены на бензин


Для того, що б авто ДТП пройшов без непотрібних нервозностей, сил і витрат Вашого часу, - усього-на-всього зверніться за телефоном і Вашим питанням буде займатися адвокат по дорожньо-транспортним пригодам!

     

Кримінально-виконавчий кодекс України

   батальйону. Склад ради затверджує командир дисциплінарного батальйону. 3. Самодіяльна рада надає командиру дисциплінарного батальйону допомогу в організації виховних заходів і дозвілля засуджених військовослужбовців, проводить роз'яснювальну роботу із засудженими військовослужбовцями, бере участь в обговоренні кандидатур осіб, які можуть бути зараховані до числа тих, хто виправляється, а також засуджених військовослужбовців, до яких може бути застосовано умовно-дострокове звільнення від відбування покарання.
  Стаття 81. Заходи заохочення, що застосовуються до засуджених військовослужбовців 1. За сумлінну поведінку і ставлення до праці та військової служби до засуджених військовослужбовців можуть бути застосовані такі заходи заохочення: подяка; зняття раніше накладеного дисциплінарного стягнення; надання одного додаткового короткострокового побачення; { Абзац четвертий частини першої статті 81 із змінами, внесеними згідно із Законом N 1828-VI ( 1828-17 ) від 21.01.2010 } нагородження цінним подарунком або премією в розмірі місячного грошового забезпечення; зарахування до числа тих, хто виправляється. 2. Засуджені військовослужбовці, які сумлінною поведінкою і ставленням до праці та військової служби довели своє виправлення, можуть бути представлені командиром дисциплінарного батальйону в установленому законом порядку до умовно-дострокового звільнення від відбування покарання.
  Стаття 82. Заходи стягнення, що застосовуються до засуджених військовослужбовців 1. За порушення встановленого порядку відбування покарання до засуджених військовослужбовців можуть бути застосовані такі дисциплінарні стягнення: зауваження; догана; сувора догана; призначення в наряд на роботу - до п'яти днів у вільний від роботи і навчання час; арешт з триманням на гауптвахті - до десяти діб; виключення з числа тих, хто виправляється. 2. Засуджені військовослужбовці, заарештовані в дисциплінарному порядку, відбувають арешт на гауптвахті в одиночних камерах дисциплінарного батальйону згідно з вимогами Статуту гарнізонної та вартової служб Збройних Сил України.
  Стаття 83. Порядок застосування заходів заохочення і стягнення до засуджених військовослужбовців Права командира дисциплінарного батальйону щодо застосування заходів заохочення і стягнення, передбачених цим Кодексом, а також порядок їх застосування і обліку визначаються Міністерством оборони України.
  Стаття 84. Матеріально-побутове та медичне забезпечення засуджених військовослужбовців 1. Створення житлово-побутових умов для засуджених військовослужбовців та їхнє медичне забезпечення здійснюються відповідно до вимог Статуту внутрішньої служби Збройних Сил України. 2. Засуджені військовослужбовці забезпечуються речовим майном та продовольством за нормами, встановленими для військовослужбовців строкової служби. 3. Щомісячне грошове забезпечення засуджених військовослужбовців у розмірі окладу, встановленого за першим тарифним розрядом для солдатів, матросів першого року строкової служби, зараховують на їхні особові рахунки. 4. Хворих засуджених військовослужбовців у разі потреби направляють на лікування до госпіталю під вартою. Охорона засуджених військовослужбовців у межах госпіталю здійснюється начальником гарнізону за місцем дислокації госпіталю.
  Стаття 85. Звільнення від покарання засуджених військовослужбовців за хворобою Засуджені військовослужбовці, які відбувають покарання у виді тримання в дисциплінарному батальйоні і визнані військово-лікарською комісією непридатними за станом здоров'я до військової служби зі зняттям з військового обліку або непридатними до військової служби у мирний час, звільняються судом від покарання за поданням командира дисциплінарного батальйону і висновком військово-лікарської комісії. РОЗДІЛ III ВИКОНАННЯ ПОКАРАННЯ У ВИДІ ПОЗБАВЛЕННЯ ВОЛІ

Глава 15 ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ ВИКОНАННЯ ПОКАРАННЯ У ВИДІ ПОЗБАВЛЕННЯ ВОЛІ

  Стаття 86. Визначення засудженому до позбавлення волі виду колонії Вид колонії, в якій засуджені до позбавлення волі відбувають покарання, визначається центральним органом виконавчої влади з питань виконання покарань.
  Стаття 87. Направлення засуджених до позбавлення волі для відбування покарання Особи, засуджені до позбавлення волі, направляються для відбування покарання не пізніше десятиденного строку з дня набрання вироком законної сили або з дня надходження із суду розпорядження про виконання вироку, який набрав законної сили. Протягом цього строку засуджений має право на короткострокове побачення з близькими родичами. Порядок направлення засуджених до виправних і виховних колоній визначається нормативно-правовими актами центрального органу виконавчої влади з питань виконання покарань.


Другое в разделе: КОДЕКСИ УКРАЇНИ
Сторінка: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42]

Мнение эксперта

Сегодня в сфере автомобильного права, в последнее время попадает все больше и больше "липовых" авто- аварий и дорожно-транспортных происшетствий, жертвами которых становятся не виновные автолюбители, которые не имеют страхового полиса, "отличных" номеров или определённых связей, которые могли бы защитить их от "наезда" незаконных структур. Таким образом, рекомендуем звонить за помощью профессионалу по ДТП.