Автолюбители, обратите внимание:

    Новость автоюриста:
    С 23 апреля 2014 года в дилерской сети компании "Укр – УзАвто", официального импортера автомобиля Daewoo в Украине, снижены цены на весь модельный ряд.


Инфометры:

    Пробки в Киеве Цены на бензин


Необходимо, чтобы ДТП прошло без излишней траты нервов, сил и потери дрогоценного времени, тогда звоните нам и проблемой займётся защитник-адвокат по ДТП!

     

Кримінально-виконавчий кодекс України

   6. Установлені цією статтею вимоги роздільного тримання засуджених не поширюються на лікувальні заклади місць позбавлення волі і колонії, призначені для тримання і лікування інфекційних хворих засуджених. Порядок тримання засуджених у лікувальних закладах і цих колоніях визначається нормативно-правовими актами центрального органу виконавчої влади з питань виконання покарань.
  Стаття 93. Відбування засудженими всього строку покарання в одній виправній чи виховній колонії 1. Засуджений до позбавлення волі відбуває весь строк покарання в одній виправній чи виховній колонії, як правило, у межах адміністративно-територіальної одиниці відповідно до його місця проживання до засудження. { Частина перша статті 93 із змінами, внесеними згідно із Законом N 1276-VI ( 1276-17 ) від 16.04.2009 } 2. Переведення засудженого для дальшого відбування покарання з однієї виправної чи виховної колонії до іншої допускається за виняткових обставин, які перешкоджають дальшому перебуванню засудженого в цій виправній чи виховній колонії. Порядок переведення засуджених визначається нормативно-правовими актами центрального органу виконавчої влади з питань виконання покарань.
  Стаття 94. Структурні дільниці виправних і виховних колоній 1. У виховних колоніях створюються такі дільниці: карантину, діагностики і розподілу; ресоціалізації; соціальної адаптації. У виправних колоніях мінімального і середнього рівня безпеки створюються такі дільниці: карантину, діагностики і розподілу; ресоціалізації; посиленого контролю; соціальної реабілітації. У виправних колоніях максимального рівня безпеки створюються такі дільниці: карантину, діагностики і розподілу; ресоціалізації; посиленого контролю. Вказані дільниці ізолюються одна від одної. 2. У дільниці карантину, діагностики і розподілу тримаються всі новоприбулі до колонії засуджені. 3. У дільниці ресоціалізації тримаються засуджені, які направлені з дільниці карантину, діагностики і розподілу, а також переведені з інших дільниць у порядку, встановленому цим Кодексом. 4. У дільниці посиленого контролю тримаються засуджені, які під час перебування в дільниці карантину, діагностики і розподілу виявили високий ступінь соціально-педагогічної занедбаності і потяг до продовження протиправної поведінки, а також засуджені, які не проявили готовності до самокерованої соціально-правомірної поведінки і переведені з інших дільниць у порядку, встановленому цим Кодексом. У виправних колоніях для тримання засуджених жінок дільниця посиленого контролю не створюється. { Частину четверту статті 94 доповнено абзацом другим згідно із Законом N 1828-VI ( 1828-17 ) від 21.01.2010 } 5. У дільниці соціальної адаптації тримаються засуджені, які правомірно себе поводять і сумлінно ставляться до навчання та праці і яким до звільнення залишається не більше шести місяців. 6. У дільниці соціальної реабілітації тримаються засуджені, які направлені з дільниці карантину, діагностики і розподілу, а також переведені з дільниці ресоціалізації в порядку, встановленому цим Кодексом. 7. Організація роботи дільниць виправних і виховних колоній регламентується цим Кодексом і нормативно-правовими актами центрального органу виконавчої влади з питань виконання покарань.
  Стаття 95. Тримання засуджених до позбавлення волі в дільниці карантину, діагностики і розподілу 1. Засуджені, поміщені в дільницю карантину, діагностики і розподілу, протягом чотирнадцяти діб піддаються повному медичному обстеженню для виявлення інфекційних, соматичних і психічних захворювань, а також первинному психолого-педагогічному та іншому вивченню. 2. За результатами медичного обстеження, первинної психодіагностики і психолого-педагогічного вивчення та на підставі кримінологічної, кримінально-правової характеристики на кожного засудженого складається індивідуальна програма соціально-виховної роботи, яка затверджується начальником колонії.
  Стаття 96. Тримання засуджених до позбавлення волі в дільниці ресоціалізації Засуджені, які тримаються в дільниці ресоціалізації, розподіляються по відділеннях соціально-психологічної служби і розміщуються в жилих приміщеннях з локальним сумісним проживанням членів відділення.
  Стаття 97. Тримання засуджених до позбавлення волі в дільниці посиленого контролю 1. У дільниці посиленого контролю виправних колоній мінімального рівня безпеки із загальними умовами тримання і виправних колоній середнього рівня безпеки засудженим встановлюється режим, передбачений для тримання засуджених у виправній колонії максимального рівня безпеки. 2. У дільниці посиленого контролю виправних колоній мінімального рівня безпеки із загальними умовами тримання і виправних колоній середнього рівня безпеки засуджені тримаються в ізольованих жилих приміщеннях, а в дільниці посиленого контролю виправних колоній максимального рівня безпеки - у приміщеннях камерного типу. 3. На кожного засудженого розробляється спеціальна


Другое в разделе: КОДЕКСИ УКРАЇНИ
Сторінка: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42]

Мнение эксперта

Да, в сфере автомобильного законодательства, в наше время происходит все больше и больше "подставных" аварий, жертвами которых становятся рядовые водители, которые не имеют определённых знаний, "блатных" номеров и полезных связей, которые могли бы защитить их от "наезда" опасных лиц. Поэтому настоятельно советуем Вам обратиться юристу по ДТП.