Автолюбители, обратите внимание:

    Новость автоюриста:
    Председатель Мингорисполкома Николай Ладутько 3 января на оперативном совещании в мэрии выступил с инициативой усиления административной ответственности автовладельцев за нарушение правил парковки, в частности во дворах многоквартирных домов.


Инфометры:

    Пробки в Киеве Цены на бензин


Якщо Ви хочете, щоб розгляд справи по ДТП пройшов без непотрібних затягувань, сил і витрат дорогоцінного часу, - зателефонуйте нам і Вашою справою займеться адвокат-професіонал по ДТП!

     

Житловий кодекс Української РСР

   а також матеріально-технічне забезпечення їх експлуатації та ремонту враховуються при плануванні господарської діяльності житлово-експлуатаційних організацій.
  Стаття 187. Фінансування затрат на експлуатацію та ремонт будинків житлово-будівельних кооперативів Фінансування затрат на експлуатацію та ремонт будинків житлово-будівельних кооперативів здійснюється за рахунок коштів кооперативів. Розміри внесків членів житлово-будівельних кооперативів на проведення капітального ремонту жилих будинків кооперативів установлюються Радою Міністрів Української РСР.
  Стаття 188. Матеріально-технічне забезпечення експлуатації та ремонту житлового фонду Відповідно до Основ житлового законодавства Союзу РСР і союзних республік матеріально-технічні ресурси, необхідні для експлуатації та ремонту державного і громадського житлового фонду та фонду житлово-будівельних кооперативів, виділяються відповідно до норм їх витрачання Радам Міністрів союзних республік, міністерствам, державним комітетам і відомствам СРСР у порядку, встановлюваному Радою Міністрів СРСР.

Р о з д і л V ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ПОРУШЕННЯ ЖИТЛОВОГО ЗАКОНОДАВСТВА

  Стаття 189. Відповідальність за неналежне використання житлового фонду та інші порушення житлового законодавства Особи, винні: у порушенні порядку взяття на облік та ведення єдиного державного реєстру громадян, потребуючих поліпшення житлових умов, зняття з обліку і надання громадянам жилих приміщень; у недодержанні встановлених строків заселення жилих будинків і жилих приміщень; у порушенні правил користування жилими приміщеннями, санітарного утримання місць загального користування, сходових кліток, ліфтів, під'їздів, придомових територій; у самовільному переобладнанні та переплануванні жилих будинків і жилих приміщень та використанні їх не за призначенням; у порушенні правил експлуатації жилих будинків, жилих приміщень та інженерного обладнання, у безгосподарному їх утриманні; у псуванні жилих будинків, жилих приміщень, їх обладнання та об'єктів благоустрою; несуть кримінальну, адміністративну або іншу відповідальність згідно з законодавством Союзу РСР і Української РСР. Відповідно до Основ житлового законодавства Союзу РСР і союзних республік законодавством Союзу РСР і Української РСР може бути встановлено відповідальність і за інші порушення житлового законодавства. {
  Стаття 189 із змінами, внесеними згідно із Законом N 2367-VI ( 2367-17 ) від 29.06.2010 }

  Стаття 190. Відшкодування шкоди, заподіяної житловому фонду Підприємства, установи, організації, а також громадяни, які заподіяли шкоду жилим будинкам, жилим приміщенням, інженерному обладнанню, об'єктам благоустрою і зеленим насадженням на прилеглих до будинків ділянках, зобов'язані відшкодувати заподіяну шкоду. Службові особи та інші працівники, з вини яких підприємства, установи, організації мали витрати, зв'язані з відшкодуванням шкоди, несуть матеріальну відповідальність у встановленому порядку.
Р о з д і л VI ВИРІШЕННЯ ЖИТЛОВИХ СПОРІВ

  Стаття 191. Порядок вирішення житлових спорів Житлові спори вирішуються відповідно до закону. (
  Стаття 191 в редакції Закону N 762-IV ( 762-15 ) від 15.05.2003 )

Р о з д і л VII ЗАКЛЮЧНІ ПОЛОЖЕННЯ

  Стаття 192. Забезпечення жилими приміщеннями громадян, направлених за кордон Відповідно до Основ житлового законодавства Союзу РСР і союзних республік громадяни, направлені на роботу за кордон, забезпечуються жилими приміщеннями у місці перебування в порядку і на умовах, які визначаються Радою Міністрів СРСР.
  Стаття 193. Міжнародні договори Відповідно до Основ житлового законодавства Союзу РСР і союзних республік, якщо міжнародним договором СРСР встановлено інші правила, ніж ті, що їх містить радянське житлове законодавство, то застосовуються правила міжнародного договору. Такий же порядок застосовується щодо житлового законодавства Української РСР, якщо в міжнародному договорі Української РСР встановлено інші правила, ніж передбачені житловим законодавством Української РСР. Голова Президії Верховної Ради Української РСР О.ВАТЧЕНКО Секретар Президії Верховної Ради М.ХОМЕНКО Української РСР м.Київ, 30 червня 1983 р. N 5464-X Публікації документа Відомості Верховної Ради УРСР від 12.07.1983 — 1983 р., № 28, стаття 573


Другое в разделе: КОДЕКСИ УКРАЇНИ
Сторінка: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32]

Мнение эксперта

Точно, в сфере авто-права, в последнее время происходит все больше и больше "липовых"автомобильных аварий и ДТП, жертвами которых становятся рядовые водители, которые не имеют достаточно, средств, "крутых" номерных знаков и определённых связей, которые могли бы защитить их от "наезда" опасных лиц. Таким образом, советуем обратиться к юристу.