Автолюбители, обратите внимание:

    Новость автоюриста:
    Поблизу Луганська перекинулося маршрутне таксі, що слідувало за маршрутом Луганськ-Алчевськ. У результаті аварії постраждали 7 осіб, повідомляє УНIАН з посиланням на повідомлення від місцевого управління МНС.


Инфометры:

    Пробки в Киеве Цены на бензин


Якщо Ви хочете, що б авто ДТП пройшов без непотрібних затягувань, сил і витрат Вашого часу, тоді усього-на-всього наберіть наш номер телефону і проблемою займеться професіонал-юрист по ДТП!

     

Кримінально-виконавчий кодекс України

   зберігання до звільнення засудженого або за його проханням надсилається родичам. 4. У порядку заохочення засудженим протягом року може бути надано додатково одне короткострокове чи тривале побачення. { Частина четверта статті 131 із змінами, внесеними згідно із Законом N 1828-VI ( 1828-17 ) від 21.01.2010 } 5. До засуджених, які тримаються в дільницях посиленого контролю колоній і приміщеннях камерного типу виправних колоній максимального рівня безпеки, заохочення у виді збільшення тривалості прогулянки застосовується на строк до одного місяця. 6. Із засудженого може бути достроково знято, як правило, лише одне раніше накладене стягнення. 7. Заохочення у виді подяки і дострокового зняття раніше накладеного стягнення застосовуються усно або письмово, інші заохочення - тільки письмово.
  Стаття 132. Заходи стягнення, що застосовуються до осіб, позбавлених волі 1. За порушення встановленого порядку відбування покарання до засуджених можуть застосовуватися такі заходи стягнення: попередження; догана; сувора догана; { Абзац п'ятий частини першої статті 132 виключено на підставі Закону N 1828-VI ( 1828-17 ) від 21.01.2010 } дисциплінарний штраф у сумі до двох мінімальних розмірів заробітної плати; скасування поліпшених умов тримання, передбачених статтями 138-140 і 143 цього Кодексу; поміщення засуджених чоловіків, які тримаються у виправних колоніях, у дисциплінарний ізолятор з виведенням або без виведення на роботу чи навчання на строк до п'ятнадцяти діб, а засуджених жінок - до десяти діб; поміщення засуджених, які тримаються в приміщеннях камерного типу виправних колоній максимального рівня безпеки, в карцер без виведення на роботу на строк до п'ятнадцяти діб; переведення засуджених, які тримаються у виправних колоніях, крім засуджених, які тримаються у виправних колоніях мінімального рівня безпеки з полегшеними умовами тримання, до приміщення камерного типу (одиночної камери) на строк до трьох місяців. { Абзац десятий частини першої статті 132 із змінами, внесеними згідно із Законом N 1828-VI ( 1828-17 ) від 21.01.2010 } 2. Вагітні жінки, жінки, які мають дітей у будинках дитини при виправних колоніях, інваліди першої групи в дисциплінарний ізолятор, карцер, приміщення камерного типу (одиночну камеру) не поміщаються.
  Стаття 133. Злісний порушник установленого порядку відбування покарання Злісним порушником установленого порядку відбування покарання є засуджений, який не виконує законних вимог адміністрації, необґрунтовано відмовляється від праці (не менш як три рази протягом року); припинив роботу з метою вирішення трудових та інших конфліктів; вживає спиртні напої, наркотичні засоби, психотропні речовини або їх аналоги чи інші одурманюючі засоби; виготовляє, зберігає, купує, розповсюджує заборонені предмети; бере участь у настільних та інших іграх з метою здобуття матеріальної чи іншої вигоди; вчинив дрібне хуліганство; систематично ухиляється від лікування захворювання, що становить небезпеку для здоров'я інших осіб, а також вчинив протягом року більше трьох інших порушень режиму відбування покарання, за умови, якщо за кожне з цих порушень за постановою начальника колонії або особи, яка виконує його обов'язки, були накладені стягнення, що достроково не зняті або не погашені у встановленому законом порядку.
  Стаття 134. Порядок застосування заходів стягнення до осіб, позбавлених волі 1. При призначенні заходів стягнення враховуються причини, обставини і мотиви вчинення порушення, поведінка засудженого до вчинення проступку, кількість і характер раніше накладених стягнень, а також пояснення засудженого щодо суті проступку. Стягнення, що накладаються, мають відповідати тяжкості і характеру проступку засудженого. 2. За кілька проступків, вчинених одночасно, накладається одне стягнення. 3. Стягнення може бути накладене лише на особу, яка вчинила проступок, і не пізніше десяти діб з дня виявлення проступку, а якщо у зв'язку з проступком проводилась перевірка, то з дня її закінчення, але не пізніше шести місяців з дня вчинення проступку. 4. Накладене стягнення звертається до виконання негайно, а у виняткових випадках - у строк не пізніше одного місяця з дня його накладення. Якщо протягом місяця з дня накладення стягнення воно не було звернено до виконання, то це стягнення не виконується. 5. Повторне переведення на поліпшені умови тримання може бути застосоване не раніше, ніж через шість місяців з дня відбуття стягнення. 6. Стягнення у виді попередження або догани накладається усно чи письмово, інші стягнення - тільки письмово. { Частина шоста статті 134 із змінами, внесеними згідно із Законом N 1828-VI ( 1828-17 ) від 21.01.2010 } 7. Стягнення у виді дисциплінарного штрафу накладається тільки за злісне порушення встановленого порядку відбування покарання, передбачене статтею 133 цього Кодексу, за постановою начальника колонії або особи, яка виконує його обов'язки.


Другое в разделе: КОДЕКСИ УКРАЇНИ
Сторінка: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42]

Мнение эксперта

Да, в сфере автомобильного законодательства, в наше время попадает все больше и больше "ненастоящих"автомобильных аварий и дорожно-транспортных происшетствий, жертвами которых становятся автолюбители, которые не имеют достаточно, средств, "блатных" номерных знаков и определённых связей, которые могли бы обезапасить их от "наезда" незаконных структур. Таким образом, настоятельно рекомендую обратиться юристу по ДТП.