Автолюбители, обратите внимание:

    Новость автоюриста:
    Мощность самого медленного Z2 не превысит 150 лошадиных сил. Переднеприводный родствер BMW появится в продаже как раз тогда, когда в свет выйдет новое поколение заднеприводной Mazda MX-5.


Инфометры:

    Пробки в Киеве Цены на бензин


Вам нужно, что б административное дело прошло без излишней траты нервов, сил и потери дрогоценного времени, - позвоните нам и вопросом займётся профессионал!

     

Кримінально-виконавчий кодекс України

   службового обмеження для військовослужбовця командир військової частини видає наказ про припинення його виконання із зазначенням дати припинення. 5. Засуджені, які відбувають покарання у виді службових обмежень для військовослужбовців і визнані військово-лікарською комісією непридатними за станом здоров'я до військової служби із зняттям з військового обліку або непридатними до військової служби у мирний час, звільняються судом від покарання за поданням командира військової частини і висновком військово-лікарської комісії.

Глава 11 ВИКОНАННЯ ПОКАРАННЯ У ВИДІ КОНФІСКАЦІЇ МАЙНА

  Стаття 48. Порядок виконання покарання у виді конфіскації майна 1. Суд, який постановив вирок, що передбачає як додаткове покарання конфіскацію майна, після набрання ним законної сили надсилає виконавчий лист, копію опису майна і копію вироку для виконання Державній виконавчій службі, про що сповіщає відповідну фінансову установу. У разі відсутності у справі опису майна засудженого надсилається довідка про те, що опису майна не проводилося. 2. Виконання покарання у виді конфіскації майна здійснюється Державною виконавчою службою за місцезнаходженням майна відповідно до Закону України "Про виконавче провадження" ( 606-14 ).
  Стаття 49. Майно, що підлягає конфіскації 1. Конфіскації підлягає майно, що є власністю засудженого, в тому числі його частка у спільній власності, статутному фонді суб'єктів господарської діяльності, гроші, цінні папери та інші цінності, включаючи ті, що знаходяться на рахунках і на вкладах чи на зберіганні у фінансових установах, а також майно, передане засудженим у довірче управління. 2. Не підлягає конфіскації майно, що належить засудженому на правах приватної власності чи є його часткою у спільній власності, необхідне для засудженого та осіб, які перебувають на його утриманні. Перелік такого майна визначається законом України. 3. Спори, пов'язані з конфіскацією майна, вирішуються в порядку, встановленому законом.
Глава 12 ВИКОНАННЯ ПОКАРАННЯ У ВИДІ АРЕШТУ

  Стаття 50. Місця відбування покарання у виді арешту 1. Особи, засуджені до арешту, відбувають покарання, як правило, за місцем засудження в арештних домах, а військовослужбовці - на гауптвахтах. 2. Засуджений відбуває весь строк покарання в одному арештному домі. 3. Переведення засудженого до арешту з одного арештного дому до іншого допускається в разі його хвороби або для забезпечення його безпеки, а також з інших поважних причин, що перешкоджають дальшому перебуванню засудженого в даному арештному домі.
  Стаття 51. Порядок і умови виконання покарання у виді арешту 1. Засуджені до покарання у виді арешту тримаються в умовах ізоляції з роздільним триманням чоловіків, жінок, неповнолітніх та засуджених, які раніше відбували покарання в місцях позбавлення волі. 2. На засуджених до арешту поширюються обмеження, встановлені кримінально-виконавчим законодавством для осіб, які відбувають покарання у виді позбавлення волі. 3. Засудженим до арешту забороняється: побачення з родичами та іншими особами, за винятком адвокатів або інших фахівців у галузі права, які за законом мають право на надання правової допомоги особисто чи за дорученням юридичної особи; одержання посилок (передач) і бандеролей, за винятком посилок (передач), що містять предмети одягу за сезоном. 4. Засуджені мають право витрачати на місяць для придбання продуктів харчування і предметів першої потреби гроші в сумі до сімдесяти відсотків мінімального розміру заробітної плати. 5. Засудженим до арешту надається прогулянка тривалістю до однієї години, а неповнолітнім - до двох годин. 6. За виняткових обставин засудженим до арешту може бути надано право на телефонну розмову з близькими родичами.
  Стаття 52. Залучення осіб, засуджених до арешту, до праці Засуджені можуть залучатися без оплати праці до робіт з благоустрою арештних домів, а також поліпшення житлово-побутових умов засуджених або до допоміжних робіт із забезпечення арештних домів продовольством. До цих робіт засуджені залучаються, як правило, в порядку черговості і не більш як на дві години на день.
  Стаття 53. Матеріально-побутове забезпечення і медичне обслуговування засуджених до арешту 1. Матеріально-побутове забезпечення і медичне обслуговування засуджених до арешту здійснюються відповідно до норм, встановлених для осіб, які відбувають покарання у виді позбавлення волі. 2. Матеріально-побутове забезпечення і медичне обслуговування в арештних домах здійснюються органами виконання покарань у порядку, передбаченому законодавством.
  Стаття 54. Заходи заохочення та стягнення, що застосовуються до осіб, засуджених до арешту 1. За сумлінну поведінку до осіб, засуджених до арешту, можуть застосовуватися заходи заохочення у виді подяки або дострокового зняття раніше накладеного стягнення. 2. За порушення порядку відбування покарання у виді арешту до


Другое в разделе: КОДЕКСИ УКРАЇНИ
Сторінка: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42]

Мнение эксперта

Точно, в сфере автомобилизма, в наше время попадает все больше и больше "ненастоящих" аварий и дорожно-транспортных происшетствий, жертвами которых становятся рядовые автособственники, которые не имеют достаточно, средств, "отличных" номеров и полезных связей, которые могли бы обезапасить их от "наезда" незаконных структур. Таким образом, рекомендую Вам обратиться к юристу.