Автолюбители, обратите внимание:

    Новость автоюриста:
    Министр внутренних дел Виталий Захарченко во время поездки в Ивано-Франковскую область открыл новое административное здание отдела регистрационно-экзаменационной работы ГАИ. Уникальность этого здания в Ивано-Франковске заключается в том, что служебные помещения персонала полностью прозрачны, а все операции по выполнению запросов посетителей осуществляться по принципу "единого окна".


Инфометры:

    Пробки в Киеве Цены на бензин


Необхідно, щоб судовий розгляд пройшов без надмірних затягувань, сил і витрат Вашого часу, тоді просто зверніться за телефоном і тяганиною буде займатися висококваліфікований адвокат по ДТП юрист по дорожньо-транспортним пригодам!

     

Кримінально-виконавчий кодекс України

   придбання продуктів харчування і предметів першої потреби; відвідання лазні, пральні або перукарні; одержання поштових відправлень; відвідання установ і організацій, навчальних закладів.
  Стаття 70. Посадові особи, які застосовують заходи заохочення і стягнення, та обсяг їх повноважень 1. Правом застосування заходів заохочення і стягнення, передбачених статтями 67 і 68 цього Кодексу, користуються у повному обсязі начальник виправного центру, а також його прямі начальники. Заходи заохочення і стягнення можуть застосовувати також заступник начальника виправного центру і начальник відділення соціально-психологічної служби виправного центру в межах, передбачених частинами другою і третьою цієї статті. 2. Заступник начальника виправного центру має право застосовувати заходи заохочення у виді оголошення подяки, дострокового зняття раніше накладеного ним стягнення і дозволу на виїзд до близьких родичів за межі виправного центру на святкові, неробочі і вихідні дні, а також заходи стягнення у виді попередження, догани і суворої догани. 3. Начальник відділення соціально-психологічної служби виправного центру має право застосовувати в усній формі заходи заохочення у виді оголошення подяки і дострокового зняття раніше накладеного ним стягнення, а також заходи стягнення у виді попередження, догани і суворої догани.

Глава 14 ВИКОНАННЯ ПОКАРАННЯ У ВИДІ ТРИМАННЯ В ДИСЦИПЛІНАРНОМУ БАТАЛЬЙОНІ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ

  Стаття 71. Порядок виконання покарання у виді тримання в дисциплінарному батальйоні військовослужбовців 1. Покарання у виді тримання в дисциплінарному батальйоні військовослужбовців виконується дисциплінарним батальйоном. Організаційну структуру і чисельність дисциплінарного батальйону визначає Міністерство оборони України. 2. Загальне керівництво дисциплінарним батальйоном здійснює Міністр оборони України. 3. Направлення і прийняття засуджених військовослужбовців у дисциплінарний батальйон здійснюється у порядку, визначеному Міністерством оборони України. 4. Строк відбування покарання у виді тримання в дисциплінарному батальйоні військовослужбовців обчислюється з дня, визначеного вироком суду, з урахуванням відповідно до статті 72 Кримінального кодексу України ( 2341-14 ) часу тримання засудженого в місцях попереднього ув'язнення. 5. На засуджених військовослужбовців, які тримаються в дисциплінарному батальйоні, поширюються положення цього Кодексу щодо суспільно корисної праці, соціально-виховної роботи, загальноосвітнього і професійно-технічного навчання, громадського впливу. Із засудженими також проводяться військові навчання. { Частина п'ята статті 71 в редакції Закону N 1828-VI ( 1828-17 ) від 21.01.2010 } 6. Особи, які відбувають покарання в дисциплінарному батальйоні, виконують обов'язки та користуються правами, встановленими законодавством для військовослужбовців строкової служби Збройних Сил України, з обмеженнями, передбаченими цим Кодексом. 7. Відпустки, передбачені для військовослужбовців строкової служби, засудженим військовослужбовцям не надаються. 8. Пропозиції, заяви та скарги засуджених військовослужбовців розглядаються у порядку, визначеному законодавством.
  Стаття 72. Режим у дисциплінарному батальйоні 1. Засуджені військовослужбовці зобов'язані додержуватися вимог режиму, встановлених цим Кодексом та нормативно-правовими актами Міністерства оборони України. 2. Під час відбування покарання в дисциплінарному батальйоні всі засуджені військовослужбовці незалежно від їхнього військового звання та характеру попередньої служби перебувають як солдати і носять єдині встановлені для даного дисциплінарного батальйону форму одягу та знаки розрізнення. { Частина друга статті 72 із змінами, внесеними згідно із Законом N 1014-V ( 1014-16 ) від 11.05.2007 }
  Стаття 73. Побачення і телефонні розмови засуджених військовослужбовців 1. Засуджені військовослужбовці мають право на короткострокові і тривалі побачення. 2. Короткострокові побачення з родичами чи іншими особами надаються один раз на місяць тривалістю до чотирьох годин у спеціально обладнаному приміщенні під контролем представника дисциплінарного батальйону у вільний від роботи та занять час у дні і години, встановлені командиром дисциплінарного батальйону. 3. Тривалі побачення надаються тільки з близькими родичами один раз на три місяці тривалістю до трьох діб з правом спільного проживання в спеціально обладнаних приміщеннях дисциплінарного батальйону. На час тривалого побачення засуджені військовослужбовці звільняються від роботи і занять. 4. У порядку, встановленому командиром дисциплінарного батальйону, засуджені військовослужбовці можуть вести телефонні розмови без обмеження їх кількості. { Частина четверта статті 73 в редакції Закону N 1828-VI ( 1828-17 ) від 21.01.2010 } 5. Для одержання правової допомоги засудженим


Другое в разделе: КОДЕКСИ УКРАЇНИ
Сторінка: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42]

Мнение эксперта

Да, в области автомобильного права, в это время попадает все больше "подставных" аварий и ДТП, жертвами которых становятся не виновные водители, которые не имеют достаточно, средств, "крутых" номеров или нужных связей, которые могли бы обезапасить их от "наезда" опасных лиц. Поэтому советуем звонить специалисту по ДТП.