Автолюбители, обратите внимание:

    Новость автоюриста:
    У Києві, згідно з рішенням Київської міськдержадміністрації, з 14 по 20 серпня включно буде закрито рух автотранспорту із мосту Метро в напрямку Дніпровського узвозу та мосту імені Патона. Як повідомили УНІАН у прес-службі столичного УДАІ, таке обмеження руху запроваджене у зв’язку із будівництвом транспортної розв’язки на правому березі.


Инфометры:

    Пробки в Киеве Цены на бензин


Для того, щоб дорожній випадок пройшов без непотрібних затягувань, сил і втрат Вашого часу, - усього-на-всього зателефонуйте нам і Вашою проблемою буде займатися професіонал!

     

Кримінально-виконавчий кодекс України

   визначається нормативно-правовими актами центрального органу виконавчої влади з питань виконання покарань.
  Стаття 109. Придбання засудженими до позбавлення волі літератури і письмового приладдя 1. Засуджені мають право одержувати в бандеролях, посилках і передачах, а також без обмеження придбавати за рахунок коштів, які є на їхніх особових рахунках, літературу через книготорговельну мережу, письмове приладдя, передплачувати газети і журнали. { Частину другу статті 109 виключено на підставі Закону N 1828-VI ( 1828-17 ) від 21.01.2010 } 3. Засудженому дозволяється мати при собі не більше десяти примірників книг і журналів. 4. Література в кількості, що перевищує вказану в частині третій цієї статті, може передаватися на зберігання або за згодою засудженого - до бібліотеки колонії, або пересилатися за його рахунок родичам.
  Стаття 110. Побачення засуджених до позбавлення волі з родичами, адвокатами та іншими особами. Телефонні розмови 1. Засуджені мають право на побачення: короткострокові тривалістю до чотирьох годин і тривалі - до трьох діб. Короткострокові побачення надаються з родичами або іншими особами у присутності представника колонії. Тривалі побачення надаються з правом спільного проживання і тільки з близькими родичами (подружжя, батьки, діти, всиновлювачі, всиновлені, рідні брати й сестри, дід, баба, онуки). Тривалі побачення можуть надаватися і подружжю, яке проживало однією сім'єю, але не перебувало у шлюбі, за умови, що в них є спільні неповнолітні діти. Оплата послуг за користування кімнатами короткострокових і тривалих побачень здійснюється засудженими або їх родичами чи іншими особами за рахунок власних коштів. 2. Тривалі побачення при реєстрації шлюбу надаються позачергово. 3. Для одержання правової допомоги за письмовою заявою засуджених, їхніх близьких родичів, громадських організацій засудженим надається побачення з адвокатом або іншим фахівцем у галузі права, який за законом має право на надання правової допомоги особисто чи за дорученням юридичної особи. За бажанням засудженого або адвоката чи іншого фахівця в галузі права, який за законом має право на надання правової допомоги особисто чи за дорученням юридичної особи, побачення можуть надаватися наодинці. Побачення надається адміністрацією колонії при пред'явленні адвокатом ордера, а іншим фахівцем у галузі права, який за законом має право на надання правової допомоги особисто чи за дорученням юридичної особи, іншого відповідного документа, а також документів, що посвідчують їх особу. Кількість і тривалість таких побачень не обмежена. 4. Кількість і види побачень встановлюються цим Кодексом. 5. Засудженим надається право на телефонні розмови без обмеження їх кількості під контролем адміністрації. Телефонні розмови оплачуються з особистих коштів засуджених. Телефонні розмови між засудженими, які перебувають у місцях позбавлення волі, заборонені. { Частина п'ята статті 110 в редакції Закону N 1828-VI ( 1828-17 ) від 21.01.2010 } 6. Засудженим за їхнім проханням дозволяється заміняти тривалі побачення короткостроковими. { Частина шоста статті 110 із змінами, внесеними згідно із Законом N 1828-VI ( 1828-17 ) від 21.01.2010 } 7. Порядок надання побачень і телефонних розмов визначається нормативно-правовими актами центрального органу виконавчої влади з питань виконання покарань.
  Стаття 111. Короткочасні виїзди за межі виправних і виховних колоній 1. Засудженим, які тримаються у виправних колоніях мінімального рівня безпеки, дільницях соціальної реабілітації виправних колоній середнього рівня безпеки та виховних колоніях, може бути дозволено короткочасні виїзди за межі колонії на території України на строк не більше семи діб, не включаючи часу, необхідного для проїзду в обидва кінці (не більше трьох діб), у зв'язку з такими винятковими особистими обставинами: смерть або тяжка хвороба близького родича, що загрожує життю хворого; стихійне лихо, що спричинило значну матеріальну шкоду засудженому або його сім'ї. 2. Заява засудженого про терміновий виїзд у зв'язку з винятковими обставинами має бути розглянута протягом доби. Дозвіл на короткочасний виїзд дається начальником колонії з урахуванням особи і поведінки засудженого. Час перебування засудженого поза межами колонії зараховується в строк відбування покарання. Вартість проїзду засудженого оплачується ним особисто або його родичами. 3. Засудженим жінкам, які мають дітей у будинках дитини при виправних колоніях, може бути дозволено короткочасний виїзд за межі виправної колонії на території України для влаштування дітей у родичів, опікунів або в дитячих будинках тривалістю не більш як десять діб без урахування часу перебування в дорозі (не більш як три доби). { Частина третя статті 111 в редакції Закону N 1828-VI ( 1828-17 ) від 21.01.2010 } 4. Засуджені, які працюють та перебувають у виправних колоніях мінімального рівня безпеки з полегшеними умовами


Другое в разделе: КОДЕКСИ УКРАЇНИ
Сторінка: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42]

Мнение эксперта

Точно, в сфере автомобилизма, в это время попадает все больше и больше "ненастоящих" авто- аварий, жертвами которых становятся рядовые водители, которые не имеют навыков, "отличных" номерных знаков или определённых связей, которые могли бы обезапасить их от "наезда" опасных структур. Таким образом, рекомендую Вам обращаться специалисту по ДТП.