Автолюбители, обратите внимание:

    Новость автоюриста:
    С полным баком Levorg сможет проехать 1000 км. Среди прочих доступных характеристик известно, что оба двигателя будут работать в команде с оптимизированным фирменным вариатором Subaru Lineartronic, системой выбора режимов движения SI-Drive и, конечно же, фирменным постоянным полным приводом Symmetrical AWD.


Инфометры:

    Пробки в Киеве Цены на бензин


Вам нужно, что б ДТП прошло без чрезмерной нервозности, сил и потери Вашего времени, - обращайтесь и вопросом будет заниматься профессионал!

     

На Вас cкладено адміністративний протокол?

    

На Вас cкладено адміністративний протокол?


   Зміст протоколу про адміністративне правопорушення докладно викладено в ст. 256 КпАП України. У цьому протоколі зазначаються: дата і місце його складання, посада, прізвище, ім'я, по батькові особи, яка склала протокол, відомості про особу порушника, місце і час вчинення і суть адміністративного правопорушення, нормативний акт, який передбачає відповідальність за правопорушення; прізвища, адреси свідків і потерпілих, якщо вони є, пояснення порушника.

   Давати пояснення, підписувати протокол - це право водія, а не обов'язок. Тому можна дати таку пораду: уважно прочитайте набрану друкарським способом рядок "Підпис порушника". Слово "порушника" закресліть і напишіть зверху слово "водія". У цьому є великий сенс.

   Ви підкреслюєте, що винним себе не визнаєте, а порушником вас може визнати в кінцевому підсумку тільки суд. Обов'язково знайдіть у протоколі вільне місце і напишіть: "не згоден". При розборі скарги до будь-якої інстанції буде ясно, що ви з перших хвилин не згодні з оцінкою Ваших дій інспектором, з його бездоказовим звинуваченнями. Цікаво відзначити, що з українського КпАП - обов'язок посадової особи, вручити Вам копію адміністративного протоколу, що взагалі-то не повинно заважати Вам категорично на цьому наполягати. Тому, при будь-якому розкладі, будьте особливо уважні - дивіться, за що розписуєтеся в протоколі (особливо, якщо Вам не дають його копію), а також вимагайте адвоката для захисту у відповідності зі ст.268 і 271 КпАП України, причому, відповідно до вимог ч.4 ст.256 КпАП України, це Ваше право має бути вам роз'яснено "під розпис". У будь-якому випадку - краще взагалі нічого не підписувати (нехай роблять про це відмітку в протоколі), ніж підписати "не знамо шо".

   Недобросовісні співробітники міліції часом стверджують, що підпис громадянина під протоколом є визнанняv ним своєї провини. Це грубе порушення закону, а по суті повернення до так званих "беріївських методів" дізнання і слідства. Підписання протоколу особою, яка підозрюється або звинувачується в тому чи іншому адміністративному правопорушенні, означає лише одне: це особа ознайомлена із змістом протоколу, вона поставлена до відома, про які дії (або бездіяльності) та про порушення якого нормативного акту в ньому йдеться.

   Підписання протоколу зовсім не означає згоди громадянина з його змістом.


Другие статьи:

- Алименты в размере части дохода
- Право на обязательную часть наследства
- Раздел долгов при разделе имущества супружеской пары
- Права наследования по трансмиссии
- Суд имеет право признать общие доли супругов в неделимом объекте собственности без его фактического раздела.
- Что будет с жилплощадью, приобретенной в ипотеку после развода
- Раздел имущества супругов при разводе
- Восстановление сроков на наследство в суде
- Расторжение брака по согласию обоих супругов в судебном порядке
- Проблемы бракоразводного процесса

Мнение эксперта

К сожелению, в сфере автострахования, в последнее время происходит все больше "липовых" авто- аварий, жертвами которых становятся не виновные автособственники, которые не имеют страхового полиса, "блатных" номеров или полезных связей, которые могли бы защитить их от "наезда" криминальных лиц. В связи с этим настоятельно советую звонить за помощью адвокату по ДТП.