Автолюбители, обратите внимание:

    Новость автоюриста:
    Самый экстремальный гиперкар компании Koenigsegg, способный разгоняться до 450 километров в час, дебютирует в марте текущего года на моторшоу в Женеве. Новинка получит название One:1 и будет выпущена ограниченным тиражом в шесть экземпляров, каждый из которых уже продан по предварительным заказам.


Инфометры:

    Пробки в Киеве Цены на бензин


Необходимо, чтобы административное дело прошло без ненужной нервозности, сил и затрат Вашего времени, тогда всего-навсего обращайтесь и делом будет заниматься защитник-адвокат по ДТП!

     

На Вас cкладено адміністративний протокол?

    

На Вас cкладено адміністративний протокол?


   Зміст протоколу про адміністративне правопорушення докладно викладено в ст. 256 КпАП України. У цьому протоколі зазначаються: дата і місце його складання, посада, прізвище, ім'я, по батькові особи, яка склала протокол, відомості про особу порушника, місце і час вчинення і суть адміністративного правопорушення, нормативний акт, який передбачає відповідальність за правопорушення; прізвища, адреси свідків і потерпілих, якщо вони є, пояснення порушника.

   Давати пояснення, підписувати протокол - це право водія, а не обов'язок. Тому можна дати таку пораду: уважно прочитайте набрану друкарським способом рядок "Підпис порушника". Слово "порушника" закресліть і напишіть зверху слово "водія". У цьому є великий сенс.

   Ви підкреслюєте, що винним себе не визнаєте, а порушником вас може визнати в кінцевому підсумку тільки суд. Обов'язково знайдіть у протоколі вільне місце і напишіть: "не згоден". При розборі скарги до будь-якої інстанції буде ясно, що ви з перших хвилин не згодні з оцінкою Ваших дій інспектором, з його бездоказовим звинуваченнями. Цікаво відзначити, що з українського КпАП - обов'язок посадової особи, вручити Вам копію адміністративного протоколу, що взагалі-то не повинно заважати Вам категорично на цьому наполягати. Тому, при будь-якому розкладі, будьте особливо уважні - дивіться, за що розписуєтеся в протоколі (особливо, якщо Вам не дають його копію), а також вимагайте адвоката для захисту у відповідності зі ст.268 і 271 КпАП України, причому, відповідно до вимог ч.4 ст.256 КпАП України, це Ваше право має бути вам роз'яснено "під розпис". У будь-якому випадку - краще взагалі нічого не підписувати (нехай роблять про це відмітку в протоколі), ніж підписати "не знамо шо".

   Недобросовісні співробітники міліції часом стверджують, що підпис громадянина під протоколом є визнанняv ним своєї провини. Це грубе порушення закону, а по суті повернення до так званих "беріївських методів" дізнання і слідства. Підписання протоколу особою, яка підозрюється або звинувачується в тому чи іншому адміністративному правопорушенні, означає лише одне: це особа ознайомлена із змістом протоколу, вона поставлена до відома, про які дії (або бездіяльності) та про порушення якого нормативного акту в ньому йдеться.

   Підписання протоколу зовсім не означає згоди громадянина з його змістом.


Другие статьи:

- Алименты в размере части дохода
- Право на обязательную часть наследства
- Раздел долгов при разделе имущества супружеской пары
- Права наследования по трансмиссии
- Суд имеет право признать общие доли супругов в неделимом объекте собственности без его фактического раздела.
- Что будет с жилплощадью, приобретенной в ипотеку после развода
- Раздел имущества супругов при разводе
- Восстановление сроков на наследство в суде
- Расторжение брака по согласию обоих супругов в судебном порядке
- Проблемы бракоразводного процесса

Мнение эксперта

Точно, в сфере автомобилизма, в это время попадает все больше и больше "ненастоящих" авто- аварий, жертвами которых становятся рядовые водители, которые не имеют навыков, "отличных" номерных знаков или определённых связей, которые могли бы обезапасить их от "наезда" опасных структур. Таким образом, рекомендую Вам обращаться специалисту по ДТП.