Автолюбители, обратите внимание:

    Новость автоюриста:
    Новый хэтчбек будет длиннее предшественника почти на 10 сантиметров и получит больший багажник, объем которого теперь составит 320 литров. По словам хюндаивцев, дополнительные 4 с половиной сантиметра в колесной базе позволили сделать салон i20 одним из самых просторных в классе.


Инфометры:

    Пробки в Киеве Цены на бензин


Вам нужно, что б ДТП прошло без излишней нервозности, сил и затрат дрогоценного времени, тогда обращайтесь и Вашим вопросом займётся адвокат-профессионал по ДТП!

     

Не виправдовуйтесь, чекайте свого юриста

    

Не виправдовуйтесь, чекайте свого юриста

   Один з аспектів принципу презумпції невинуватості полягає у тому, що інспектор, начальник відділення або слідчий повинен (зобов'язаний) довести провину громадянина, а останній не повинен доводити свою невинність, не повинен виправдовуватися, викручуватися, складати легенди, версії. Наведу характерні приклади.

   Ви виходите з магазина, міністерства, фірми, будівлі вокзалу, аеропорту. Не встигаєте вставити ключ у дверці автомобіля, а інспектор тут як тут: "Ви поставили машину під заборонним знаком". Так і хочеться сказати: даруйте, я щойно прилетів. Правила стоянки порушив хтось із зустрічаючих. Або: Мені ключі та документи передали в міністерстві (магазині, фірмі).

   Чому я повинен відповідати за водія, який керував транспортним засобом до мене? "Ще одна поширена ситуація. Ви ненадовго зупинилися в недозволеному місці, когось чекаєте, підходить інспектор і сходу видає заяложену фразу:" Чому порушуємо? "Зауважте цією фразою він демонструє , що йому вже все ясно і зрозуміло, а Ви, ще не сказавши й слова, свідомо опинилися в ролі винуватого. Резонна відповідь: "заглох!". Інспектор: "Чому" аварійка "не включена?" Ви: "Дик - акумулятор зовсім сів, ось зараз .. почекаю пару хвилин, він з силами збереться, і я відразу поїду. Не вперше вже !"...

   Інший приклад. На початку провулку, вулиці висить знак "В'їзд заборонено", а в кінці цього провулку міліцейська "засада" і Вас "обклали". Невже Вам мимоволі не приходять на думку слова: "Я не проїжджав на заборонний знак. Я виїхав з арки (з двору, з гаража в середині провулку - залежно від обстановки), і знака, отже, не бачив. А можливо Ваш автомобіль взагалі кілька днів простояв у цьому провулку ... або в центрі міста, куди у вихідні ви заїхати не можете, але виїхати-то ніхто не заборонить? "Замість таких простих і непотопляємих" відмазок ", рядовий водій починає відчувати страшну незручність і власний комплекс провини перед інспектором робить його легкою" здобиччю " останнього. Ще приклад. Інспектори ДАІ "люблять" підловити водія на русі заднім ходом на вулиці з одностороннім рухом. У даному випадку Вас врятує тверде знання правил дорожнього руху, в п.10.10 міститься виключний перелік випадків заборони руху заднім ходом, і про вулиці з одностороннім рухом там нічого не сказано, а значить - це не заборонено (головне не створювати при цьому перешкод іншим учасникам руху).

   Прислухайтеся до поради: не виправдовуйтеся. Завтра не буде у вас ні арки, ні гаража, ні конкретного пункту правил дорожнього руху, а, отже, аргументів для виправдання. Привчайтеся говорити лаконічно і суворо по Закону: "Я не збираюся виправдовуватися і нічого доводити. Я вас, товаришу інспектор, прошу довести, що це я поставив машину в недозволеному місці, що це саме я проїхав на" цеглину ". Прошу вас надати неспростовні докази моєї провини або відмовитися від обвинувачення ".

   Така заява - найкоротший шлях до процесуальної перемоги.


Другие статьи:

- Алименты в размере части дохода
- Право на обязательную часть наследства
- Раздел долгов при разделе имущества супружеской пары
- Права наследования по трансмиссии
- Суд имеет право признать общие доли супругов в неделимом объекте собственности без его фактического раздела.
- Что будет с жилплощадью, приобретенной в ипотеку после развода
- Раздел имущества супругов при разводе
- Восстановление сроков на наследство в суде
- Расторжение брака по согласию обоих супругов в судебном порядке
- Проблемы бракоразводного процесса

Мнение эксперта

Да, в области автомобильного права, в это время попадает все больше "подставных" аварий и ДТП, жертвами которых становятся не виновные водители, которые не имеют достаточно, средств, "крутых" номеров или нужных связей, которые могли бы обезапасить их от "наезда" опасных лиц. Поэтому советуем звонить специалисту по ДТП.