Автолюбители, обратите внимание:

    Новость автоюриста:
    Власти Китая приняли решение о приостановке экспорта дизельного топлива, чтобы предотвратить его дефицит на внутреннем рынке, передает Associated Press со ссылкой за директиву Национальной комиссии по развитию и реформам КНР, выполняющей функции управления экономического планирования.


Инфометры:

    Пробки в Киеве Цены на бензин


Вы желаете, чтобы дорожное происшедствие прошло без ненужной "проблемности", сил и затрат Вашего времени, - всего-навсего позвоните нам и вопросом будет заниматься высококвалифицированный адвокат по ДТП!

     

Не виправдовуйтесь, чекайте свого юриста

    

Не виправдовуйтесь, чекайте свого юриста

   Один з аспектів принципу презумпції невинуватості полягає у тому, що інспектор, начальник відділення або слідчий повинен (зобов'язаний) довести провину громадянина, а останній не повинен доводити свою невинність, не повинен виправдовуватися, викручуватися, складати легенди, версії. Наведу характерні приклади.

   Ви виходите з магазина, міністерства, фірми, будівлі вокзалу, аеропорту. Не встигаєте вставити ключ у дверці автомобіля, а інспектор тут як тут: "Ви поставили машину під заборонним знаком". Так і хочеться сказати: даруйте, я щойно прилетів. Правила стоянки порушив хтось із зустрічаючих. Або: Мені ключі та документи передали в міністерстві (магазині, фірмі).

   Чому я повинен відповідати за водія, який керував транспортним засобом до мене? "Ще одна поширена ситуація. Ви ненадовго зупинилися в недозволеному місці, когось чекаєте, підходить інспектор і сходу видає заяложену фразу:" Чому порушуємо? "Зауважте цією фразою він демонструє , що йому вже все ясно і зрозуміло, а Ви, ще не сказавши й слова, свідомо опинилися в ролі винуватого. Резонна відповідь: "заглох!". Інспектор: "Чому" аварійка "не включена?" Ви: "Дик - акумулятор зовсім сів, ось зараз .. почекаю пару хвилин, він з силами збереться, і я відразу поїду. Не вперше вже !"...

   Інший приклад. На початку провулку, вулиці висить знак "В'їзд заборонено", а в кінці цього провулку міліцейська "засада" і Вас "обклали". Невже Вам мимоволі не приходять на думку слова: "Я не проїжджав на заборонний знак. Я виїхав з арки (з двору, з гаража в середині провулку - залежно від обстановки), і знака, отже, не бачив. А можливо Ваш автомобіль взагалі кілька днів простояв у цьому провулку ... або в центрі міста, куди у вихідні ви заїхати не можете, але виїхати-то ніхто не заборонить? "Замість таких простих і непотопляємих" відмазок ", рядовий водій починає відчувати страшну незручність і власний комплекс провини перед інспектором робить його легкою" здобиччю " останнього. Ще приклад. Інспектори ДАІ "люблять" підловити водія на русі заднім ходом на вулиці з одностороннім рухом. У даному випадку Вас врятує тверде знання правил дорожнього руху, в п.10.10 міститься виключний перелік випадків заборони руху заднім ходом, і про вулиці з одностороннім рухом там нічого не сказано, а значить - це не заборонено (головне не створювати при цьому перешкод іншим учасникам руху).

   Прислухайтеся до поради: не виправдовуйтеся. Завтра не буде у вас ні арки, ні гаража, ні конкретного пункту правил дорожнього руху, а, отже, аргументів для виправдання. Привчайтеся говорити лаконічно і суворо по Закону: "Я не збираюся виправдовуватися і нічого доводити. Я вас, товаришу інспектор, прошу довести, що це я поставив машину в недозволеному місці, що це саме я проїхав на" цеглину ". Прошу вас надати неспростовні докази моєї провини або відмовитися від обвинувачення ".

   Така заява - найкоротший шлях до процесуальної перемоги.


Другие статьи:

- Алименты в размере части дохода
- Право на обязательную часть наследства
- Раздел долгов при разделе имущества супружеской пары
- Права наследования по трансмиссии
- Суд имеет право признать общие доли супругов в неделимом объекте собственности без его фактического раздела.
- Что будет с жилплощадью, приобретенной в ипотеку после развода
- Раздел имущества супругов при разводе
- Восстановление сроков на наследство в суде
- Расторжение брака по согласию обоих супругов в судебном порядке
- Проблемы бракоразводного процесса

Мнение эксперта

Сейчас в области автомобильного права, в наше время происходит все больше и больше "липовых" аварий, жертвами которых становятся не виновные автособственники, которые не имеют навыков, "блатных" номерных знаков или определённых связей, которые могли бы обезапасить их от "наезда" криминальных лиц. В связи с этим рекомендуем Вам обратиться к юристу.