Необхідно, щоб розгляд адміністративної справи пройшов без надмірних бюрократизація процесів, сил і витрат дорогоцінного часу, - усього-на-всього наберіть наш номер телефону і тяганиною буде займатися висококваліфікований юрист!
Випадки, в яких можливо не пред'являти водійське посвідчення
Згідно з пунктами 2.1 та 2.3 ПДР, водій повинен мати при собі і передавати працівнику міліції (дружинникам і позаштатним співробітникам міліції) водійське посвідчення. Однак якщо громадянин миє або ремонтує машину, знімає двірники, включає або відключає охоронну сигналізацію, забирає щось із салону або здійснює подібні дії, він не є власне водієм, бо ніяким транспортним засобом він у даний момент не керує, а його авто, максимум прогрівається, але ніяк не рухається.
На цій обставині побудовано багато конфліктів. Наприклад, мити машину в стані алкогольного сп'яніння чинне законодавство не забороняє, а працівники міліції вимагають в такій ситуації водійське посвідчення, намагаючись покарати громадянина як водія.
Підкреслю, що в такій ситуації Ви маєте право, але не зобов'язані пред'являти посвідчення водія. Припустимо, що ви після вечері вирішили поставити машину на сигналізацію або забрати пакет яблук, а в цей час підійшов або під'їхав наряд міліції і вимагає документи. У них для цього теж припасена хитрість: "А звідки ми знаємо, що ви Іванов чи Петров, в технічному паспорті фотографії немає. Пред'явіть документ, що засвідчує вашу особу".
Що робити? Згадати концепцію "резервного документа"-це може бути і паспорт, і військовий квиток, і т.п. Нехай спробують вилучити. Все одно доведеться повернути. А водійське посвідчення залишиться в цілості й схоронності, і з ранку наступного дня буде вами використано за своїм призначенням. У будь-якому випадку - при виникненні потенційної загрози, краще тимчасово втратити, десь забути свої права, ніж віддати їх (а значить і себе самого) "на поталу" даішникам, оскільки Ви відразу ж, в значній мірі, опинитеся в явно програшному становищі, умови гри Вам будуть диктувати з особливою жорстокістю.
|
- Алименты в размере части дохода
- Право на обязательную часть наследства
- Раздел долгов при разделе имущества супружеской пары
- Права наследования по трансмиссии
- Суд имеет право признать общие доли супругов в неделимом объекте собственности без его фактического раздела.
- Что будет с жилплощадью, приобретенной в ипотеку после развода
- Раздел имущества супругов при разводе
- Восстановление сроков на наследство в суде
- Расторжение брака по согласию обоих супругов в судебном порядке
- Проблемы бракоразводного процесса
Мнение эксперта
Сейчас в области авто-права, в последнее время происходит все больше "подставных" аварий и ДТП, жертвами которых становятся автособственники, которые не имеют страхового полиса, "отличных" номерных знаков , а также полезных связей, которые могли бы защитить их от "наезда" незаконных лиц. Поэтому настоятельно советую обратиться к юристу по ДТП.