Автолюбители, обратите внимание:

    Новость автоюриста:
    Продажи автомобилей самой востребованной на российском рынке марки Lada продолжают падать За август дилеры "АвтоВАЗа" реализовали 26500 новых автомобилей, что на 32,3% меньше прошлогоднего уровня. Всего за восемь прошедших месяцев россияне купили 246300 автомобилей марки Lada.


Инфометры:

    Пробки в Киеве Цены на бензин


Если Вы хотите, что б дорожно-транспортное приключение прошло без излишней тяготки, сил и затрат Вашего времени, тогда наберите наш номер телефона и вопросом будет заниматься специализированный юрист по ДТП!

     

Особливості ліцензування перевезення

    

Про ліцензію на перевезення


   Пильної уваги заслуговує відносно новий документ- ліцензія. Ліцензуванню підлягають різні види діяльності, у тому числі і всілякі перевезення людей і вантажів. Якщо, наприклад, ваша фірма купила автобус і постійно за плату організовує екскурсії або має вантажівку, і перетворила її у вантажне таксі, тоді необхідна ліцензія, вона буде потрібна і громадянину, який здійснює перевезення систематично з метою отримання прибутку.

   Але ж, як правило, бувають принципово інші ситуації. Завод для своїх цілей купив станки і везе їх у цех. Фірма для будівництва свого офісу купила ліс, цеглу, цемент. Громадянин везе свій телевізор з міської квартири на дачу або навпаки. Ніяка ліцензія тут не потрібна, і виправдовуватися не треба. Тим більше платити штраф, тим більше без квитанції ... Заявіть ввічливо, але твердо: "Я ні в чому не збираюся виправдовуватися і щось доводити. Це моя справа. Куди хочу, туди й везу". Найчастіше, при твердості водія і мінімальному знанні законів, конфлікт вичерпується за кілька хвилин.

   

ХТО КОНТРОЛЮЄ ЕФІР?

   Останнім часом автолюбителі, підприємства і фірми часто оснащують свої машини радіотелефонами, раціями, іншими засобами зв'язку, які потрібно належним чином оформити та зареєструвати. Але роблять це в установах Міністерства зв'язку, а не в ДАІ чи іншому підрозділі органів внутрішніх справ. Це не зброя і не автомобіль. І в технічний паспорт автомобіля засоби зв'язку, на відміну від сирен і проблискових маяків, додаткових фар, не вносяться. Та й контроль за ефіром держава довірила Міністерству зв'язку, а не ДАІ.

   Отже, документи на телефони, телетайпи, радіотелефони, радіостанції та інші засоби зв'язку можуть зберігатися в ящику стола або сейфі установи. Ніхто не може зобов'язати водія, пасажира, керівника установи мати їх при собі, а тим більше пред'являти співробітникам міліції.


Другие статьи:

- Алименты в размере части дохода
- Право на обязательную часть наследства
- Раздел долгов при разделе имущества супружеской пары
- Права наследования по трансмиссии
- Суд имеет право признать общие доли супругов в неделимом объекте собственности без его фактического раздела.
- Что будет с жилплощадью, приобретенной в ипотеку после развода
- Раздел имущества супругов при разводе
- Восстановление сроков на наследство в суде
- Расторжение брака по согласию обоих супругов в судебном порядке
- Проблемы бракоразводного процесса

Мнение эксперта

К сожелению, в сфере автострахования, в последнее время происходит все больше "липовых" авто- аварий, жертвами которых становятся не виновные автособственники, которые не имеют страхового полиса, "блатных" номеров или полезных связей, которые могли бы защитить их от "наезда" криминальных лиц. В связи с этим настоятельно советую звонить за помощью адвокату по ДТП.