Автолюбители, обратите внимание:

    Новость автоюриста:
    В Украине начали принимать заказы на новый кроссовер Peugeot 2008 - маленький паркетник, который попробует конкурировать с Nissan Juke и Chevrolet Tracker Стартовая цена автомобиля с 1, 2-литровым двигателем равна 157900 гривнам.


Инфометры:

    Пробки в Киеве Цены на бензин


Необхідно, що б ДТП пройшов без непотрібних "проблемностей", сил і витрат дорогоцінного часу, - наберіть наш номер телефону і справою займеться професіонал-юрист по ДТП!

     

Особливості ліцензування перевезення

    

Про ліцензію на перевезення


   Пильної уваги заслуговує відносно новий документ- ліцензія. Ліцензуванню підлягають різні види діяльності, у тому числі і всілякі перевезення людей і вантажів. Якщо, наприклад, ваша фірма купила автобус і постійно за плату організовує екскурсії або має вантажівку, і перетворила її у вантажне таксі, тоді необхідна ліцензія, вона буде потрібна і громадянину, який здійснює перевезення систематично з метою отримання прибутку.

   Але ж, як правило, бувають принципово інші ситуації. Завод для своїх цілей купив станки і везе їх у цех. Фірма для будівництва свого офісу купила ліс, цеглу, цемент. Громадянин везе свій телевізор з міської квартири на дачу або навпаки. Ніяка ліцензія тут не потрібна, і виправдовуватися не треба. Тим більше платити штраф, тим більше без квитанції ... Заявіть ввічливо, але твердо: "Я ні в чому не збираюся виправдовуватися і щось доводити. Це моя справа. Куди хочу, туди й везу". Найчастіше, при твердості водія і мінімальному знанні законів, конфлікт вичерпується за кілька хвилин.

   

ХТО КОНТРОЛЮЄ ЕФІР?

   Останнім часом автолюбителі, підприємства і фірми часто оснащують свої машини радіотелефонами, раціями, іншими засобами зв'язку, які потрібно належним чином оформити та зареєструвати. Але роблять це в установах Міністерства зв'язку, а не в ДАІ чи іншому підрозділі органів внутрішніх справ. Це не зброя і не автомобіль. І в технічний паспорт автомобіля засоби зв'язку, на відміну від сирен і проблискових маяків, додаткових фар, не вносяться. Та й контроль за ефіром держава довірила Міністерству зв'язку, а не ДАІ.

   Отже, документи на телефони, телетайпи, радіотелефони, радіостанції та інші засоби зв'язку можуть зберігатися в ящику стола або сейфі установи. Ніхто не може зобов'язати водія, пасажира, керівника установи мати їх при собі, а тим більше пред'являти співробітникам міліції.


Другие статьи:

- Алименты в размере части дохода
- Право на обязательную часть наследства
- Раздел долгов при разделе имущества супружеской пары
- Права наследования по трансмиссии
- Суд имеет право признать общие доли супругов в неделимом объекте собственности без его фактического раздела.
- Что будет с жилплощадью, приобретенной в ипотеку после развода
- Раздел имущества супругов при разводе
- Восстановление сроков на наследство в суде
- Расторжение брака по согласию обоих супругов в судебном порядке
- Проблемы бракоразводного процесса

Мнение эксперта

К сожелению, в сфере автострахования, в это время происходит все больше и больше "ненастоящих"автомобильных аварий и дорожно-транспортных происшетствий, жертвами которых становятся не виновные водители, которые не имеют достаточно, средств, "крутых" номерных знаков или определённых связей, которые могли бы обезапасить их от "наезда" опасных структур. Таким образом, советую звонить за помощью специалисту по ДТП.