Автолюбители, обратите внимание:

    Новость автоюриста:
    В первый день работы Детройтского автосалона жюри сообщило, что «Автомобилем года в Северной Америке — 2011» стал Chevrolet Volt, пишет AutoBlog.


Инфометры:

    Пробки в Киеве Цены на бензин


Вам нужно, чтобы дорожное происшедствие прошло без ненужной тяготки, сил и потери Вашего времени, тогда всего-навсего наберите наш номер телефона и Вашей проблемой займётся юрист по дорожно-транспортным приключениям!

     

Особливості ліцензування перевезення

    

Про ліцензію на перевезення


   Пильної уваги заслуговує відносно новий документ- ліцензія. Ліцензуванню підлягають різні види діяльності, у тому числі і всілякі перевезення людей і вантажів. Якщо, наприклад, ваша фірма купила автобус і постійно за плату організовує екскурсії або має вантажівку, і перетворила її у вантажне таксі, тоді необхідна ліцензія, вона буде потрібна і громадянину, який здійснює перевезення систематично з метою отримання прибутку.

   Але ж, як правило, бувають принципово інші ситуації. Завод для своїх цілей купив станки і везе їх у цех. Фірма для будівництва свого офісу купила ліс, цеглу, цемент. Громадянин везе свій телевізор з міської квартири на дачу або навпаки. Ніяка ліцензія тут не потрібна, і виправдовуватися не треба. Тим більше платити штраф, тим більше без квитанції ... Заявіть ввічливо, але твердо: "Я ні в чому не збираюся виправдовуватися і щось доводити. Це моя справа. Куди хочу, туди й везу". Найчастіше, при твердості водія і мінімальному знанні законів, конфлікт вичерпується за кілька хвилин.

   

ХТО КОНТРОЛЮЄ ЕФІР?

   Останнім часом автолюбителі, підприємства і фірми часто оснащують свої машини радіотелефонами, раціями, іншими засобами зв'язку, які потрібно належним чином оформити та зареєструвати. Але роблять це в установах Міністерства зв'язку, а не в ДАІ чи іншому підрозділі органів внутрішніх справ. Це не зброя і не автомобіль. І в технічний паспорт автомобіля засоби зв'язку, на відміну від сирен і проблискових маяків, додаткових фар, не вносяться. Та й контроль за ефіром держава довірила Міністерству зв'язку, а не ДАІ.

   Отже, документи на телефони, телетайпи, радіотелефони, радіостанції та інші засоби зв'язку можуть зберігатися в ящику стола або сейфі установи. Ніхто не може зобов'язати водія, пасажира, керівника установи мати їх при собі, а тим більше пред'являти співробітникам міліції.


Другие статьи:

- Алименты в размере части дохода
- Право на обязательную часть наследства
- Раздел долгов при разделе имущества супружеской пары
- Права наследования по трансмиссии
- Суд имеет право признать общие доли супругов в неделимом объекте собственности без его фактического раздела.
- Что будет с жилплощадью, приобретенной в ипотеку после развода
- Раздел имущества супругов при разводе
- Восстановление сроков на наследство в суде
- Расторжение брака по согласию обоих супругов в судебном порядке
- Проблемы бракоразводного процесса

Мнение эксперта

Сегодня в сфере автомобильного права, в это время происходит все больше "подставных" авто- аварий, жертвами которых становятся не виновные водители, которые не имеют достаточно, средств, "блатных" номерных знаков или нужных связей, которые могли бы защитить их от "наезда" незаконных структур. Таким образом, рекомендуем Вам звонить за помощью адвокату.