Автолюбители, обратите внимание:

    Новость автоюриста:
    Характер движения авто вызывал серьезные сомнения в способности водителя управлять транспортным средством. К тому же, такие же "Жигули" значились в ориентировке, как похищенные, сообщили Kievpress в пресс-службе ГАИ в г. Киеве.


Инфометры:

    Пробки в Киеве Цены на бензин


Вам потрібно, що б дорожній випадок пройшов без надмірних бюрократизація процесів, сил і втрат дорогоцінного часу, тоді просто зверніться за телефоном і тяганиною буде займатися юрист!

     

ДТП та Кримінальний кодекс України

    

Від суми, так від тюрми ...


   Пам'ятайте улюблений вислів завскладом Воронцова (персонажа однієї з найбільш вдалих серій "Слідство ведуть знавці"): "Холод тюремної камери кожному з нас дихає в потилицю"?

   Ще більш точно і ємко висловився відомий публіцист Аркадій Ваксберг, назвавши одну із своїх проблемних статей "Ми всі тимчасово на волі". Але працівникам правоохоронних органів більш близька фраза Фелікса (Залізного) Дзержинського: "Те, що ви поки не судимі, це не ваша заслуга - це наша недоробка".

   Як треба розуміти ці цитати?
   А так, що посадити можуть будь-кого. "Була б людина, а стаття знайдеться", цю фразу в міліції сьогодні вимовляють набагато частіше, ніж в інших правоохоронних органах.

   У зв'язку з тим, що співробітникам міліції надається право оглядати транспортні засоби, істотну небезпеку для кожного з нас становлять статті Кримінального кодексу, що передбачають відповідальність за незаконне зберігання, носіння зброї, розкрадання боєприпасів. Тому зупинюся на цьому детальніше.

   Як казав один автогонщик - "Свій строк кожний з нас возить у багажнику свого автомобіля". Він мав на увазі, звичайно ж, діяння, вчинені з необережності. Летиш на великій швидкості, а тут як тут п'яний чорт вискакує під колеса. Гальмуєш, і машину викидає на тролейбусну зупинку, в результаті - трупи і слідство. Водій не хотів, не думав, не гадав, але повинен був передбачати, виявив злочинну недбалість і опинився в КПЗ - камері примусового слідства, як казав вже згадуваний Леха Дєдушкін на прізвисько "Батон" з роману і фільму "Гонки по вертикалі".

   Але, крім необережності, трапляється і умисел. Йому-то і присвячена ст. 222 КК України "Незаконне носіння, зберігання, придбання, виготовлення та збут вогнепальної або холодної зброї, бойових припасів і вибухових речовин".

   Нею люблять спекулювати несумлінні співробітники міліції. "Ща я піду і знайду в тебе в машині жменю патронів від табельної ПМА" ... Не доводилося Вам чути таку фразу? А моїм клієнтам доводилося ... Іноді пропонується використовувати варіант з "знаходженням" фальшивої грошової купюри, і, як наслідок, перспективою на ст. 79 КК України "Виготовлення або збут підроблених грошей чи цінних паперів", а там санкція навіть за частиною першою - від 3 до 10 років. Якщо Вас будуть "ламати" таким чином, згадайте думку людей, які пройшли сталінський "архіпелаг ГУЛАГ": "Не вір, не бійся, не проси".

   Ну, і на закінчення теми. Якщо Ви, звичайно виключно з метою особистої безпеки, возите з собою в машині (зберігаєте вдома, як пам'ять про службу в армії) автомат Калашникова або щось в цьому роді, то ...
   Витягніть зі своєї "гармати" поворотну пружину, або бойок, або ще якийсь дрібний елемент затвора, покладіть це окремо - в коробку з Шпунтик-гвинтиками (у вазочку з коштовностями Вашої дружини).
   Якщо виявлене у Вас вогнепальна зброя є несправною, небоєздатною і з неї неможливо робити постріли, то вона зовсім не вогнепальна і кримінальне покарання до Вас застосоване бути не може, головне щоб Ви не мали реальної можливості привести її у придатний стан.

   Підводячи підсумок настільки об'ємної публікації про взаємини з ДАІ, в якості заключного наочного прикладу, не можу не привести вельми показову реальну історію з того фільму: "Це не зовсім анекдот, - це було зі мною! Зупиняє мене даішник за те, що я, нібито, повернув без стрілки. - Документи, штраф, - каже. А в мене настрій «пофігістичний». Я кажу: - Забирай права, складай протокол, мені без різниці, адже ти ж знаєш, що все одно я нічого платити не буду. - Це як?! - А так: свідків у протоколі немає, понятих теж, протокол складений з порушенням процесуальних норм - жоден суд не прийме.
   Задумався даішник, віддає документи і говорить фразу, від якої я впав : - НЕ МОЖНА БУТИ таким дріб'язковим!!!".


Другие статьи:

- Алименты в размере части дохода
- Право на обязательную часть наследства
- Раздел долгов при разделе имущества супружеской пары
- Права наследования по трансмиссии
- Суд имеет право признать общие доли супругов в неделимом объекте собственности без его фактического раздела.
- Что будет с жилплощадью, приобретенной в ипотеку после развода
- Раздел имущества супругов при разводе
- Восстановление сроков на наследство в суде
- Расторжение брака по согласию обоих супругов в судебном порядке
- Проблемы бракоразводного процесса

Мнение эксперта

К сожелению, в области автомобилизма, в наше время происходит все больше "липовых" аварий, жертвами которых становятся автолюбители, которые не имеют достаточно, средств, "отличных" номерных знаков или определённых связей, которые могли бы защитить их от "наезда" незаконных лиц. Таким образом, советую обратиться адвокату по ДТП.