Автолюбители, обратите внимание:

    Новость автоюриста:
    Как рассказал Delo.UA руководитель отдела маркетинга и планирования продукции компании "Honda Украина" Александр Подолянко, первыми на украинский рынок выйдут две модели — Acura RDX (стоимость стартует от $64,5 тыс.) и Acura MDX (от $69,9 тыс.) Кроме того, в текущем году планируется выход на наш рынок нового полноприводного седана Acura TLX, а в 2015 году компания представит спортивный Acura NSX.


Инфометры:

    Пробки в Киеве Цены на бензин


Вам нужно, что б дорожно-транспортное происшедствие прошло без чрезмерной тяготки, сил и затрат дрогоценного времени, тогда всего-навсего наберите наш номер телефона и тяжбой займётся высококвалифицированный юрист!

     

ДТП та Кримінальний кодекс України

    

Від суми, так від тюрми ...


   Пам'ятайте улюблений вислів завскладом Воронцова (персонажа однієї з найбільш вдалих серій "Слідство ведуть знавці"): "Холод тюремної камери кожному з нас дихає в потилицю"?

   Ще більш точно і ємко висловився відомий публіцист Аркадій Ваксберг, назвавши одну із своїх проблемних статей "Ми всі тимчасово на волі". Але працівникам правоохоронних органів більш близька фраза Фелікса (Залізного) Дзержинського: "Те, що ви поки не судимі, це не ваша заслуга - це наша недоробка".

   Як треба розуміти ці цитати?
   А так, що посадити можуть будь-кого. "Була б людина, а стаття знайдеться", цю фразу в міліції сьогодні вимовляють набагато частіше, ніж в інших правоохоронних органах.

   У зв'язку з тим, що співробітникам міліції надається право оглядати транспортні засоби, істотну небезпеку для кожного з нас становлять статті Кримінального кодексу, що передбачають відповідальність за незаконне зберігання, носіння зброї, розкрадання боєприпасів. Тому зупинюся на цьому детальніше.

   Як казав один автогонщик - "Свій строк кожний з нас возить у багажнику свого автомобіля". Він мав на увазі, звичайно ж, діяння, вчинені з необережності. Летиш на великій швидкості, а тут як тут п'яний чорт вискакує під колеса. Гальмуєш, і машину викидає на тролейбусну зупинку, в результаті - трупи і слідство. Водій не хотів, не думав, не гадав, але повинен був передбачати, виявив злочинну недбалість і опинився в КПЗ - камері примусового слідства, як казав вже згадуваний Леха Дєдушкін на прізвисько "Батон" з роману і фільму "Гонки по вертикалі".

   Але, крім необережності, трапляється і умисел. Йому-то і присвячена ст. 222 КК України "Незаконне носіння, зберігання, придбання, виготовлення та збут вогнепальної або холодної зброї, бойових припасів і вибухових речовин".

   Нею люблять спекулювати несумлінні співробітники міліції. "Ща я піду і знайду в тебе в машині жменю патронів від табельної ПМА" ... Не доводилося Вам чути таку фразу? А моїм клієнтам доводилося ... Іноді пропонується використовувати варіант з "знаходженням" фальшивої грошової купюри, і, як наслідок, перспективою на ст. 79 КК України "Виготовлення або збут підроблених грошей чи цінних паперів", а там санкція навіть за частиною першою - від 3 до 10 років. Якщо Вас будуть "ламати" таким чином, згадайте думку людей, які пройшли сталінський "архіпелаг ГУЛАГ": "Не вір, не бійся, не проси".

   Ну, і на закінчення теми. Якщо Ви, звичайно виключно з метою особистої безпеки, возите з собою в машині (зберігаєте вдома, як пам'ять про службу в армії) автомат Калашникова або щось в цьому роді, то ...
   Витягніть зі своєї "гармати" поворотну пружину, або бойок, або ще якийсь дрібний елемент затвора, покладіть це окремо - в коробку з Шпунтик-гвинтиками (у вазочку з коштовностями Вашої дружини).
   Якщо виявлене у Вас вогнепальна зброя є несправною, небоєздатною і з неї неможливо робити постріли, то вона зовсім не вогнепальна і кримінальне покарання до Вас застосоване бути не може, головне щоб Ви не мали реальної можливості привести її у придатний стан.

   Підводячи підсумок настільки об'ємної публікації про взаємини з ДАІ, в якості заключного наочного прикладу, не можу не привести вельми показову реальну історію з того фільму: "Це не зовсім анекдот, - це було зі мною! Зупиняє мене даішник за те, що я, нібито, повернув без стрілки. - Документи, штраф, - каже. А в мене настрій «пофігістичний». Я кажу: - Забирай права, складай протокол, мені без різниці, адже ти ж знаєш, що все одно я нічого платити не буду. - Це як?! - А так: свідків у протоколі немає, понятих теж, протокол складений з порушенням процесуальних норм - жоден суд не прийме.
   Задумався даішник, віддає документи і говорить фразу, від якої я впав : - НЕ МОЖНА БУТИ таким дріб'язковим!!!".


Другие статьи:

- Алименты в размере части дохода
- Право на обязательную часть наследства
- Раздел долгов при разделе имущества супружеской пары
- Права наследования по трансмиссии
- Суд имеет право признать общие доли супругов в неделимом объекте собственности без его фактического раздела.
- Что будет с жилплощадью, приобретенной в ипотеку после развода
- Раздел имущества супругов при разводе
- Восстановление сроков на наследство в суде
- Расторжение брака по согласию обоих супругов в судебном порядке
- Проблемы бракоразводного процесса

Мнение эксперта

Точно, в сфере авто-права, в последнее время происходит все больше и больше "липовых"автомобильных аварий и ДТП, жертвами которых становятся рядовые водители, которые не имеют достаточно, средств, "крутых" номерных знаков и определённых связей, которые могли бы защитить их от "наезда" опасных лиц. Таким образом, советуем обратиться к юристу.